דיווח לתושבי הרובע מפגישה במנהלת הרובע סוף שנת 2009 PDF הדפסה שלח לחבר
שני, 25 ינואר 2010 16:51

הנושאים של על סדר היום לטיפול ומעקב:

 1. המשך מעקב הוועד אחרי פתיחת דרך בין המוזיאון למתחם "רבין" כדרך ישירה לפרק הירקון.(ישנה החלטה חיובית מחכים לביצוע)
   
 2. עדיין לא סוכם נושא מעגל התנועה בחיבור המערבי של ברודצקי-רדינג.
   
 3. לא נתקבלה תשובה מספקת לבקשת הוועד להכשרת מגרש החניה מול קופת חולים לרווחת התושבים.
   
 4. תתקיים ישיבה נוספת בנושא החלופות לבניה ציבורית במתחם חיים לבנון 27. לישיבה יוזמן הצוות שעוסק בנושא.
   
 5. בתאריך 4.1.10 תתקיים ישיבה של יו"ר הועדים ברובע עם מהנדס העיר. נקודות הקשורות לשכונה שלנו במיוחד: תמ"א 38, פינוי בינוי,ופיתוח חניה תת קרקעית.
   
 6. נושא המטופל על ידנו כבר שנתיים ללא תוצאות הוא בקשתנו להתקנת "מתחם כושר גופני פתוח" בחורשה על יד בית ספר אליאס, מתקן היכול לשרת גם את בתי הספר וגם את תושבי השכונה. (כדוגמת המתקנים בפרק הירקון ועל שפת הים בחוף הצוק).
   
 7. העירייה מוכנה להתקין פינת כלבים נוספת בחלק המזרחי של השכונה. צריך למצוא את המקום המתאים, תושבים באזור המזרחי שיש להם רעיונות יכולים לפנות לוועד.
   
 8. בעקבות היחודייות בשכונה שלנו עם השטחים הרבים המגוננים הנושקים לשטחים ציבוריים, תושבים רבים נמצאים בקונפליקט מתמשך עם העירייה בנושא: גינון פרטי הנוגס בשטחים הציבוריים (דבר הגורם לעירייה להתייחס לכך כפלישה). קונפליקטים המגיעים לבתי משפט ואינם לרוחם של שני הצדדים. הוועד יקיים בקרוב פגישה עם הגורמים בעירייה ועם מנהלת הרובע על מנת לבדוק כיצד אפשר לגשר על הפערים (לאחר מכן יוזמנו גם התושבים להציג עמדתם).
   
 9. נושא נוסף על סדר היום: הגדלת מבנה חניה בצד המזרחי של הקניון. התוכנית נדחתה בזמנו למספר שנים והוחזרה כרגע לדיונים. את השכונה והאינטרסים שלה ייצג האדריכל שמוילק גילר. מתנדבים מתחום האדריכלות יכולים לפנות אליו בדיון בנושא.

רשמה נועה סקלי


העתק:חברי הוועד
קלמן אברבוך מנהלת הרובע