השקה של לוח שכונתי חדש - לוח אביב PDF הדפסה שלח לחבר
חמישי, 15 אפריל 2010 13:16

במסגרת הפעילות הקהילתית של עמותת תושבי רמת אביב השקנו לוח פרסום חדש שנועד לשרת את תושבי השכונה.  הלוח מוכן לפעולה ונמצא בקישור זה באתר העמותה.

הפרסום בלוח הוא חינם

השימוש בלוח הוא חינם עבור החברים רשומים בעמותה. אין מגבלה על מספר המודעות שחבר יכול להעלות לאתר או למשך פרסומם. כמו כן ניתן להעלות צילום הקשורי למודעה.

עסקים בשכונה אשר תרמו לעמותה ואשר משרתים את התושבים יוכלו גם הם לפרסם באתר. אנו מקווים שהלוח יהפך לפעיל ויעיל עבור כל תושבי רובע צפון מערב.

 עשה זאת בעצמך

הפעלת הלוח היא ע"י המפרסמים בעצמם. ניתן להעלות פרסומות חדשות, לעדכן מודעה קיימת ולמחוק מודעה שפג תוקפה. כל זאת דרך ממשק הלוח בקישורים אשר נמצאים בו. בעת יצירת מודעה חדשה המערכת בודקת אם המפרסם הוא אכן חבר רשום בעמותה תוך בחינת 5 ספרות אחרונות של ת.ז.. כמו כן יש לבחור ולמלא סיסמא שתאפשר גישה חוזרת למודעה. בכל מקרה של בעיה או תקלה ניתן לפנות להנהלת הלוח דרך הקישור שבתחתית הלוח.

פרסומים קבועים או פרסומים לתוקף קצר

ניתן להעלות פרסומות בעלות תוקף קבוע - למשל בעלי מקצוע או נותני שרותים אשר רוצים ליידע את תושבי השכונה באופן קבוע לגבי השרותים שלהם. כמו כן הלוח מתאים למודעות לטווח קצר כמו מכירת אופניים, רכב או דירה.

המודעות מוסרות אוטומטית כעבור שנה. מי שרוצה לפרסם באופן קבוע יידרש לחדש את מודעתו פעם בשנה בעצמו. מי שפרסם מודעה לטווח קצר יתבקש להסיר אותה בעצמו כאשר המודעה אינה רלוונטית יותר.

מוצע או דרוש - מגוון של קטגוריות

הלוח מתאים גם לפרסום דרישות לשרותים או מוצרים ולא רק להצעות. ניתן לסנן לפי העניין. כמו כן יש מגוון רחב של קטגוריות וקטגוריות משנה. התאמנו את פילוח הלוח להערכת הצרכים של השכונה, אך נהיה גמישים להוסיף קטגוריות לפי הצורך.

שמנו דגש על קטגוריית קהילה ונוער אשר בה מגוון עשיר של קטגוריות משנה. באזור זה נאפשר למתנ"סים של השכונה לפרסם באופן קבוע את התכנים שלהם.

קידום הלוח

כמו בכל לוח מתחיל, חשוב לקדם אותו ככל שניתן. אנו פונים גם אליכם לעזור לנו בזאת. העבירו הלאה מייל זה, הפיצו את העניין מפה לאוזן ובעיקר - השתמשו בלוח.

עוד נושא קהילתי לרווחת התושבים,
עמותת תושבי רמת אביב