בחירת פורטל

הצטרפות לעמותה

 

הרשמה לדיוור ישיר

 

מהגלריה

mercazhabniya1.jpg

לוח מודעות שכונתי

 • מחפשת חברות לילדה בת 4


  לאחרונה עברנו לר"א. יש לי ילדה בת 4 שתלך בספטמבר לגן העירוני ברחוב "הרטגלס". אני מחפשת להכיר לה חברות בגילה שתלכנה לאותו גן. המעונייים להכיר לבתכם חברה חדשה, נא ליצור קשר. תודה, ליעד 054-2286022

 • דייר

  מעוניין להיכנס להיות דייר אצל איש/ה (אפשרי מבוגר/ת), תמורת לינה / שיחה / קניות / תחושת בטחון / בישול בסיסי. אני אקדמאי, שקט, נקי, בן 41 ונחמד מאד.

  052-3519731 / 03-6431993
  כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 • אתר שכונה.נט


  שכונה.נט-אתר האינטרנט השכונתי המציע מגוון חוגים ופעילויות בצפון תל אביב, וכמו כן מציג רשימת אנשי מקצוע בכל תחום ומאפשר גישה קלה לכל אתרי בתי הספר, הגנים והמרכזים הקהילתיים הפעילים בצפון תל אביב ועוד. 

  www.shchoona.co.il

 • לוח מודעות שכונתי


  לוח מודעות ללא תשלום לטובת תושבי השכונה. גם לטובת מודעות עבור שרותים הניתנים בשכונה. התוכן חייב אישור הנהלת האתר. מוגבל ל-30 מילה. בקשה להעלות  מודעה ללוח מודעות שכונתי

   

קהילתיות ברמת אביב - מכתב מתושב
שישי, 12 יוני 2009 14:32

לפני מספר ימים קיבלנו מכתב מתושב השכונה, עודד סלע. עודד נתן את הסכמתו שהמכתב יפורסם באתר. כמו כן ניתן להגיב עליו בפורום הכללי של השכונה בקישור זה.

בוקר טוב לכולם,

ברמת אביב הירוקה פועל וועד ששדרג משמעותית את השירותים לתושבי השכונה, ויצר ערוץ תקשורת מקצועי ודינמי (אתר האינטרנט של רמת אביב הירוקה) והגיע לתוצאות מרשימות במאבקים משותפים שהבולט בהם הוא הניסיון להקים אולם שמחות ענק בשטח מוזיאון ארץ ישראל (ח"ח גם לעו"ד עופר שטריקר). אולי זו השעה שגם תושבי רמא"ב, רמ"אג, נווה אביבים, ורמת אביב החדשה יצטרפו וזו יכולה להיות פלטפורמה לפעילויות נוספות.

אחד הדברים החיוביים שנוצרו כתוצאה מניסיונות ההשתלטות החרדית (בעצם זה כבר הרבה יותר מניסיון), הוא ההתארגנות והנכונות של כל אחד מכם ושל תושבים רבים להירתם לטובת הבעיה המשותפת שמטרידה אותנו.

כולנו אנשים חושבים, עובדים או בין עבודות, שכירים ועצמאיים, משכילים, מבוגרים וצעירים, הורים לילדים קטנים, סבים וסבתות, מבוססים או בדרך לשם וכולנו נרתמים לפעילות שבסופו של דבר היא פעילות קהילתית לכל דבר.

יכול להיות שאני טועה אך אם נרתום את הקהילתיות הזו גם לדברים נוספים לטובת כולנו בשכונה, הדבר יביא לשני תוצרים חשובים:

 1. נשדרג את השכונה (על חלקיה) ואת איכויותיה.
 2. נשפר משמעותית את התדמית שלנו כתושבים וכשכונה, דבר שיוכל לסייע מאבק הספציפי בו אנו נתונים.

יכול להיות שאני נאיבי, אך נראה לי שזה חומר למחשבה.

אחלה יום,

עודד