דו"ח פעילות ליום ו' 13 מרץ - ועד פעולה נגד השתלטות חרדית PDF הדפסה דוא

להלן עדכון מצב של אטי פרנק.

 1. בישיבה האחרונה [של ועד הפעולה המיוחד] סוכם שאם יהיה צורך נאסוף 20 ש"ח מכל אחד [מהפעילים שנכחו] כדי לממן הוצאות ראשונות.

הפלייר עלה 200 ש"ח, שמומנו מכיסה הפרטי של נועה סקלי. אני מבקשת להעביר אליי 20 ש"ח כדי שאוכל להעביר לה. בסכום שיישאר (ואני מקווה שיהיה כזה) נשתמש להדפסת מודעות להפגנה וכד'. דיווח יימסר על כל הכנסה/הוצאה. אפשר לשים בתיבת הדואר שלי במעטפה + לציין שם, ישירות לוועד השכונה,  או לתאם איתי דרך אחרת. אנא הזדרזו. לא נעים לי שנועה נושאת לבד בעלויות.
 
2. ממליצים לעיין  בכתבה שהתפרסמה ב- YNET לפני יומיים (שנדע להתכונן למה שצפוי לנו בקרוב...)
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3685312,00.html
 

להלן עדכון נוסף של ורדה זמיר.

גיורא ואני עמדנו אתמול ליד הדוכן של חב"ד בכניסה לקניון וחילקנו פליירים לכל מי שלקח נרות.

מה שמדאיג במיוחד הוא שהתושבים לא מקשרים (לצערי גם לי לקח זמן להבין) בין הפעילות המשיחית להתחרדות. והאמת היא שהיה מאוד עוזר אם היו עוד פעילים מגיעים לאזור ולכן אשמח אם תתנו לי מספרי טלפון כדי שאתקשר להודיע על מוקדי פורענות.
 
בדיוק כאשר הגעתי הבחור של חב"ד הניח תפילין לנער בן 13. שאלתי את הנער האם הוריו יודעים מזה. הילד, שנראה לי עדין ופגיע אמר שלא ושהוא אוהב לשים תפילין. ביקשתי ממנו רשות להתקשר להוריו אך הוא סרב. אם אכן ימצא שמה שהם עושים לא חוקי זה יכול מאוד לעזור לנו.
בכל מקרה הודעתי למוקד העירוני ולאחר כשעה וחצי עידכנו אותי שהדוכן סולק. הבעיה היא שהם לא מוכרים דבר ולכן לא ניתן לקנוס אותם.